Recenzia Ketomix: Čaj a káva na chudnutie, ktorá funguje

Ketomix káva na chudnutie

Ak chcete ísť svojej ceste k chudnutiu naproti, vyskúšajte jednu z noviniek na trhu. KetoMix pripravil čaj a kávu na prírodnej báze, ktorá vám pomôže schudnúť už po jednom týždni. A ak vytrváte, ďalšie výsledky sa zaručene dostavia.

Stránka

Čaj a káva na chudnutie

Do redakcie nám prišla tento týždeň nedávna novinka od KetoMix, ktorou je instantná káva na podporu chudnutia s troma príchuťami a tiež bylinná zmes s moringou na podporu trávenia a chudnutia. V složení týchto produktov nenájdete nič škodlivé. Všetky látky tu majú svoj účel a tým prirodzene prispievajú k chudnutiu. V nasledujúcom texte jednotlivo preberieme ča a kávu na chudnutie: obsah zloženia, chuť, príprava a pre akú fázu diéty sú vhodné.

Ketomix káva a bylinná směs-1
Ketomix kávu a bylinkovú zmes na chudnutie nakúpite tu>>

Káva KetoMix je káva s novým rozmerom

KetoMix pre vás pripravil instantnú kávu na podporu chudnutia v troch variantách. Jedná sa o príchuť zelenej kávy, vanilky a škorice. Neočakávajte však chuť totožnú s ostatnými instantnými kávami, pretože podiel kávy v zložení produktu je len 50%. Množstvo kofeínu je rovnako znížené o polovicu. Ďalších 50% doplňujú vynikajúce zložky na podporu chudnutia, jedná sa o inulín, čo je rozpustná vláknina z čakanky, bromelain, garcíniu kambodžskou a matchu zelený čaj, ktorá je obľúbeným produktom vo svete čajov.

Nápoj je možné podávať teplý aj studený. Dávkovanie je jednoduché, stačí približne dve lyžičky do 250ml hrnčeka. Doporučený príjem sú dve porcie na deň. Káva je vhodná do prvej fáze diéty KetoMix. (Jak fungujú fáze diéty KetoMix si prečítajte tu.) A ako vlastne káva chutí? V redakcii patrila medzi najobľúbenejšiu príchuť škorica a hneď po nej vanilka. Neočakávajte však príliš intenzívnu arómu, chuť vanilky a škorice len príjemne ochucuje nápoj. Príchuť zelený čaj je najmenej výraznou príchuťou a doporučujem ju ľuďom, ktorí si potrpia na klasickejšiu chuť kávy. Vo všetkých príchutiach je silno cítiť matchu, ktorá krásne doplňuje tento mix.

Ketomix instantní káva
KetoMix instantnú kávu nakúpite tu>>

Moringa, fenikel a mäta v jednom čaji

Bylinná zmes od KetoMix obsahuje skvelé zložky pre chudnutie, a to moringu fenikel a mätu. Moringa obsahuje veľké množstvo antioxidantov a je tak vhodným doplnkom k zdravému jedálničku. Fenikel potom podporí normálny priebeh trávenia a navodí detoxikáciu. Mäta prieporná prirodzene navodí normálnu činnosť tráviacej sústavy čriev. Posilňuje obranyschopnosť a zaistí kľudný a regeneračný spánok, ktorý je počas procesu chudnutia nevyhnutný. Vďaka nálevovým sáčkom si čaj pripravíte rýchlo a jednoducho. Vhodné už od 1. fázy diéty.

Keďže je čaj sáčkový, pripravíte si ho jednoducho, stačí pridať do hrnčeka len 80°C horúcej vody a nechať vylúhovať 10 minút.

Bylinná směs s moringou na podporu trávení a hubnutí
Bylinnú zmes s moringou na podporu trávenia a chudnutia kúpite tu>>

Blahodárny účinok moringy

Určite skúste bylinnú zmes od KetoMix, keďže obsahuje moringu. Moringa je známa ako „zázračný strom“, alebo „strom života“, ktorej vlastnosti fungujú na náš organizmus veľmi priaznivo. Je považovaná za rastlinu s najvyššou koncentráciou živín a antioxidantov na svete. Medzi látky, ktoré poskytuje patrí napríklad vitamín C, betakarotén, vitamín D, E a K, draslík, draslík, vápnik, aminokyseliny, nenasýtené mastné kyseliny omega 3 a 6. Môžeme ju teda zaradiť medzi superpotraviny. Dodáva správnu funkciu mozgu a pôsobí antistresovo. Taktiež reguluje hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Skvelo pôsobí na trávenie a podporuje funkciu svalov.

Ďalšie prodkuty KetoMix

Máte záujem začať chudnúť s KetoMix? Tieto produkty fungujú na základe ketónovej diéty a KetoMix patrí medzi top výrobce na poli ketodiéty na Slovensku. Okrem toho ponúka diétne plány, s ktorými bude chudnutie jednoduché.

Ak chcete dať ketónovej diéte šancu a vyskúšať ju na skúšku, doporučujeme ochutnávkový balíček na 7 dní, v ktorom nájdete všetko podstatné pre diétu a zistíte, či vám bude vyhovovať. Pokračovať je potom možné s štvortýždenným balíčkom, nech to môžete rozbehnúť naplno. V balíčku na 4 týždne dostanete kompletnú stravu: proteinový koktejl, keto potraviny a manuál k diéte. Vďaka tejto strave začnete spaľovať tuky už po 3 dňoch.

Ochutnávkový týdenní balíček KetoMix
Ochutnávkový týždenný balíček KetoMix

© COPYRIGHT 2024 pestrý jedálniček. ALL RIGHTS RESERVED.