Natourhouse logo

Nastavte si Vašu ideálnu hmotnosť s Naturhouse a zistite ako správne schudnúť

MÁME STÁLE OTVORENÉ. Priďte k nám na OSOBNÚ KONZULTÁCIU na vybranej pobočke a nastavte si Vašu ideálnu hmotnosť s výživovým poradcom. S Metódou Naturhouse môžete správne chudnúť a ďalej si váhu udržať. Konzultácia ZDARMA.

Konzultácie zadarmo

Objednávka ku konzultácií zdarma tu:

S Naturhouse získate:

  1. Pravidelnú bioimpedančnú analýzu tela.
  2. Zostavenie jedálničku na mieru a výživové odporúčania.
  3. Množstvo chutných receptov na bázi vedecky uznávanej stredomorskej stravy pre zdravé chudnutie.
  4. Odborný dohľad skúsenej diétologičky počas celého obdobia chudnutia. (Inde sa bežne za tieto služby účtuje aj cez 80€)
  5. Dovedieme vás až k dosiahnutiu vašej vysnenej váhy.
  6. Vyberieme vám vhodné exkluzívne výživové doplnky zo zdravých potravín a bylinných výťažkov, ktoré vám napomáhajú k úbytku telesnej hmotnosti a podporujú detoxikáciu tela. Tieto výživové doplnky si ako jediné z ponúkaných služieb hradíte vy

Schudnite zdravo až 1 kg za týždeň bez jojo efektu pri dodržaní metódy!

Sme celosvetová sieť výživových poradní. Ponúkame konzultáciu s výživovým poradcom zdarma. Iba na Slovensku s nami už trvalo schudlo viac ako 300 000 spokojných klientov.

Chcete schudnúť? S Naturhouse na to nebudete sami!

Metóda Naturhouse pomôže každému schudnúť na vysnívanú váhu. Profesionálny tím poradia, ako správne začať, ukážu, ako sa správne stravovať aj hýbať.

3 pravidlá pre dosiahnutie svoje vysnívané váhy:

  1. konzultácie s výživovým poradcom Naturhouse zadarmo,
  2. držanie pestrého jedálnička,
  3. užívanie produktov Naturhouse

Konzultácie s poradcom

Úvodná konzultácia s výživovým poradcom trvá 30 minút, počas ktorých poradca zváži klienta na špeciálnej váhe a zistí pomer vody a tuku v tele. Dopodrobna preberie stravovacie návyky, zdravotný stav aj zdravotné komplikácie. Na základe všetkých týchto výsledkov z úvodnej analýzy poradcu určí cestu, ktorá klienta dovedie ku vysnívanému cieľu.

Pestrý Jedálniček

Po prvej úvodnej analýze budú nasledovať ďalšie konzultácie. Obvykle prebiehajú raz do týždňa počas 15 minút. Výživový poradca potom zostaví pestrý zdravý jedálniček klientovi priamo na mieru. Tento jedálniček je nenáročný na prípravu a tvorí ho bežne dostupné suroviny. Zároveň tak je aj pestrý a bohatý na chute.

Naturhouse produkty

Tento jedálniček je doplnený produkty Naturhouse, ktoré podporujú celkový proces chudnutia. Tieto exkluzívne produkty vyrábajú z byliniek, ovocia a zeleniny. Pri dodržiavaní metódy v pomere jedálničku, produktov a pohybu je dokázané, že možno schudnúť v priemere 0,5 až 1 kg týždenne! Tento proces chudnutia je odporúčané aj Svetovou zdravotníckou organizáciou, teda aj zdravé a bezpečné pre celkový organizmus každého klienta.

Dosiahnutie cieľa

Vo chvíli, kedy klient úspešne dosiahne svoj cieľ, mal by prejsť do fázy stabilizácie. Naučiť sa vytvoriť si z týchto návykov štandard tak, aby si svoju váhu udržal. Ak by fázu stabilizácie nedodržal, môže dôjsť k nechcenému jojo efektu.

Ako prebieha osobná konzultácia?

S výživovým poradcom preberiete váš zdravotný stav a budete hľadať príčiny stravovacích porúch.

Váš výživový poradca uskutočné bioimpedančnú analýzu, kde klient zistí celkové percento tuku, viscerálneho tuku, BMI, % svalovej hmoty a telesnej vody a metabolický vek. Na niektorých pobočkách sa merajú aj potravinové intolerancie.

Podľa výsledku tohto merania, vášho zdravotného stavu a stravovavích návykov vám výživový poradca zostaví jedálniček na mieru presne pre vás.

Chudnite s Naturhouse
Chudnite správne s Naturhouse a nastavte si vašu vysnívanú hmotnosť

Aby diéta mala čo najväčšie účinky, poradca vám odporučí aj ľahký pohyb a vyberie pre vás niektoré z našich exkluzívnych produktov na bázi výťažkov z rastlín.

Ideálne je, aby ste svojho výživového poradcu stretávali každý týždeň. Úvodná konzultácia trvá približne 30 minút, pokračujúca už len okolo 15 minút.

Pozrite sa na skúsenosti klientov na videu:

Teraz máte možnosť sa pozrieť, ako to u nás funguje. Sme priateľský kolektív, kde nezáleží na veku a váhe. Začať môže úplne ktokoľvek. Príďte na konzultáciu!

Za necelý rok dodržovania metódy NATURHOUSE som schudla takmer 40 kilogramov zdravo a bez zdravotných následkov. Cítim sa skvele po fyzickej aj psychickej stránke

Behom 14 mesiacov som schudla 57 kg! Z veľkosti oblečenia 5XL som sa dostala na bežnú konfekčnú veľkosť 42. Teraz si môžem kupovať pekné oblečenie a hlavne sa v ňom cítiť naozaj dobre.

Po schudnutí 10 kíl som si od samej radosti zatancovala v spodnom prádle na váhe. Teraz som už schudla 31,5 kg, čím som si splnila svoj stanovený cieľ a som na seba nesmierne hrdá.

© COPYRIGHT 2024 pestrý jedálniček. ALL RIGHTS RESERVED.