Kaufino: Ako mať nákupy pod kontrolou

Nakupovať výhodne a lacno je výzva. Nie každý dokáže v obchode stráviť hodiny a porovnávať ceny, aby nakúpil čo najvýhodnejšie. Existuje ale riešenie. Stačí si pred nákupom prezrieť aktuálny leták s akciami a zľavami na tovar.

Prehľad akcií vo vašom mobile

Ak ste boli zvyknutý čakať, kým vám leták obchodu dorazí do schránky, na to zabudnite. Množstvo obchodov, ako napríklad Lidl, papierové letáky už nedoručuje. Čakali by ste teda márne. Na webe Kaufino nájdete všetky obľúbené slovenské obchody, ktoré ponúkajú letáky plné zliav. Ak ste sa na akciu v obchode nestihli pripraviť doma, môžete si leták rýchlo prezrieť v mobile, tesne pred vstupom do obchodu. Web Kaufino spustíte odkiaľkoľvek.

Kaufino – letáky na jednom mieste

Letáky obľúbených obchodov ako Billa alebo Pepco nájdete na jednom mieste. Stačí si otvoriť web Kaufino.sk. Na hlavnej stránke nájdete vždy aktuálne akčné letáky obchodov. Okrem toho je letáky možné aj vyhľadávať podľa názvu obchodu, prípadne si prezrieť zoznam všetkých obchodov a prekliknúť sa na ne.

Výhodné nákupy potravín

V supermarketoch a hypermarketoch nájdete každý týždeň vybraný tovar v akcií. Niektoré obchody ako Kaufland alebo Lidl však každý týždeň ponúkajú aj iné produkty do domácnosti či napríklad módu. Všetky produkty, ktoré nájdete v obchode, si môžete vopred prezrieť v letáku. Obchod Lidl ponúka aj leták pre e-shop alebo aj magazín inšpirácií s produktmi v dlhodobej ponuke.

Móda alebo dekorácie do domácnosti

Akčné letáky nie sú len výsadou obchodov s potravinami. Napríklad obchody Möbelix, Kik alebo Jysk rovnako ponúkajú pravidelné letáky. Nie vo všetkých obchodoch sú však vydávané každý týždeň. Zvyčajne akcie trvajú dva týždne a niekedy aj viac.

3 tipy ako ušetriť pri nákupe

Na záver vám ponúkame zopár overených tipov, s ktorými môžete pri pravidelných nákupoch ušetriť.

  1. Pripravte si nákupný zoznam.
  2. Prezrite si leták obchodu pred nákupom na Kaufino a zistite, na čom môžete ušetriť.
  3. Využívajte vernostné karty na zľavy.

Väčšina obchodov ponúka svojim verným zákazníkom zákaznícke karty, ktoré si pohodlne zaobstaráte aj do svojho mobilu. Vďaka nim môžete využívať zľavy navyše. Držte sa našich rád a uvidíte, ako jednoducho sa dá pri nákupoch šetriť peniaze.

    Chcete dostávať zaujímavé jedálničky do mailu?


    © COPYRIGHT 2022 pestrý jedálniček. ALL RIGHTS RESERVED.