Oslávte s nami Letné Vianoce! Užite si týždeň plný obrích zliav

December je síce ešte nedohľadne, ale čas na Vianoce práve nastal. Myslíte, že sme sa zbláznili? Ale nie, ide totiž o najväčšiu nákupnú akciu tohtoročného augusta. Sú tu Letné Vianoce! Kde môžete výrazne ušetriť a ktoré obchody ponúkajú najväčšie zľavy? Poradíme Vám.


Nákupnú horúčku akcií Letné Vianoce zahájil cashbackový portál a náš partner Tipli. Na webe Tipli.sk tento týždeň nájdete obľúbené výrobky za tie najlepšie ceny.

Do akcie sa totiž zapojilo 40 známych obchodov. Ak v niektorom z nich nakúpite, Tipli Vám vráti časť peňazí späť. A od pondelka 13.8. do nedele 19.8. to bude viac než kedykoľvek predtým! Pozrite sa, kde sa práve teraz naozaj oplatí nakúpiť.

                                 

Nakúpte so zľavou a vyhrajte Tablet

Výhodným nákupom to ale nekonči! Ak sa do akcie zapojíte počas tohto týždňa, budete automatický zaradený do súťaže, v ktorej získajú 3 výherci tablet zadarmo!

Prvých 500 zákazníkov, ktorí nakúpia od pondelka 13.8. od 12:00, naviac dostanú Zlatý účet na Tipli. Aké výhody prináša? Predsa vyššie odmeny!


                                  Viac o akcií Letné Vianoce sa dozviete tu >> 


Ako Tipli funguje?

Ak web Tipli.sk ešte nepoznáte, radi Vám poradíme. Tipli je cashbackový portál, čo znamená, že ak cez neho nakúpite, vráti sa Vám časť peňazí z každého nákupu. Registrácia je navyše úplne zadarmo a neplatíte žiadne poplatky.

Ako je to možné? Tipli totiž za nákup dostane od obchodu províziu. Väčšiu časť prenechá zákazníkovi a niečo si nechá pre seba.

Vybrať si môžete z viac ako 1 700 overených obchodov. Tipli si naviac zakladá na bezpečnosti a preto nákup cez neho prebieha bez problémov.

                                

Tak na čo ešte čakáte? Nakupujte tento týždeň cez Tipli a získajte najlepšie odmeny >>

14.08.2018

Získajte zdravý jedálny lístok na mieru ZADARMO

  • Zostavený od nutričnej poradkyne
  • Komplexný jedálny lístok pre vašu osobu
  • Recepty na 7 dní ZADARMO

Chcem jedálniček ZADARMO

Komentáre k článku

Abyste mohli přidat komentáře, musíte se přihlásit. Pokud u nás ještě nemáte účet, zaregistrujte se

 
Chcem jedálniček ZADARMO

3 204 020 doručených jedálnych lístkov, za dve minúty získate váš!

Tip: Viete, že najčastejšie chcú ľudia schudnúť 10 kg?