Dosiahnite vysnívanú postavu bez úmorného cvičenia, drahých doplnkov a náročných diét

Máme pre vás jednoduchý a prirodzený spôsob, ako to dosiahnuť.

Ak chcete zhodiť prebytočné kilá, udržať si svoju váhu alebo aj pribrať, najdôležitejšie je stravovanie. Pohyb a cvičenie sú dôležité, ale váš jedálniček odvedie tú najväčšiu prácu. A platí to aj opačne. Môžete sa pretrhnúť v posilňovni, ale ak nebudete správne jesť, všetka snaha vyjde navnivoč.

Plná porcia Pestrého jedálnička vám s tým pomôže. Dostanete profesionálne zostavený jedálniček na mieru vašim potrebám, od ktorého nebudete mať potrebu utekať. A všetci vieme, že aby ste dosiahli naozajstnej zmeny, musíte u jedálnička vydržať. Týždenné, mesačné alebo ročné „akcie“ z dlhodobého pohľadu nefungujú.


Viac informácií o Plnej porcii

Prečo väčšina ľudí zlyháva?

Či už priberáte, chudnete alebo sa snažíte udržať si súčasnú váhu, príčina neúspechu je zvyčajne rovnaká – jednoducho nevydržíte pri zvolenom systéme dlhodobo. Diéty sú príliš drastické, pcháte do seba jedlo, ktoré vám nechutí. Jete príliš moc alebo naopak nedostatočné množstvo. Pritom základom úspešnej zmeny je dať telu to, čo potrebuje. Dostatok živín. Ak nejete dostatočne, telo sa začne brániť a tuky ukladať...

U zázračných piluliek je to zvyčajne o tom, že sú extrémne drahé, málo účinné, spôsobujú nevoľnosti alebo inak ubližujú vášmu telu.

A drastické cvičenia? Zaberajú veľa času, ak to zo začiatku prepálite, riskujete úraz a hlavne – sami určite viete, ako vám to prvý týždeň/mesiac ide, ale po čase zase spadnete do zažitého stereotypu...

Prečo budete jedálniček radi dodržiavať?

 • Budete jesť tak akurát, nebudete mať pocit hladu.
 • Jedálniček dostanete na 7 dní dopredu, budete teda presne vedieť, kedy a čo jesť a môžete si naplánovať nákup, varenie aj prípravu jedál tak, aby vás to príliš časovo nezaťažovalo.
 • Budete mať možnosť hodnotiť jedlá, jedálniček sa vám následne prispôsobí, aby sa skladal z toho, čo máte naozaj radi.
 • Ak v jedálničku narazíte na jedlo, ktoré vám nechutí, môžete si ho jednoducho zmeniť.
 • Jedálniček si môžete stiahnuť vo formáte pdf a mať ho neustále pri sebe.

Netrápte sa pokusmi na svojom vlastnom tele

Určite ste už vyskúšali množstvo rôznych postupov, zázračných metód a čarovných produktov. A nepodarilo sa vám dosiahnuť postavu, o ktorej tajne snívate. A stálo vás to určite veľa času i peňazí.

Prečo riskovať zdravie rôznymi chemickými prípravkami, alebo ubližovať svojmu telu tým, že ho trápite a nedodávate mu všetko, čo potrebujete?

Prirodzenou cestou, za pár minút...

Už za pár minút môžete mať svoju Plnú porciu Pestrého jedálnička k dispozícii a prirodzeným spôsobom sa vydať na cestu k zdravej a dobre vyzerajúcej postave.


Chcem Plnú porciu Pestrého jedálnička

Prvé výsledky

Už počas prvého mesiaca pocítite, že sa cítite lepšie, zdravšie a že ste na dobrej ceste. Po 3 mesiacoch už dosiahnete znateľnej zmeny na svojej postave. Predstavte si, aké by to bolo, keby ste od dnešného dňa za tri mesiace počúvali komplimenty o tom, ako ste sa zmenili a že vyzeráte naozaj skvele...

Nebudete ani prvý ani posledný (zďaleka)...

Naděžda J.

„Pestrý jedálniček mi pomohol urobiť veľa zásadných zmien, ktorých som sa dlho bála. Rozhodla som sa zmeniť svoj životný štýl, a s tým aj stravovanie.
Naučila som sa pravidelne jesť, do tej doby som poznala len raňajky, obed a večeru. Často som sa vyhovárala na čas alebo nedostatok inšpirácie, čo neustále vymýšľať. Pestrý jedálniček toto vyriešil za mňa.
Naučila som sa tiež jesť viac ovocia a zeleninu. Ku každému jedlu si teraz niečo z toho doprajem. Za štyri mesiace som schudla celých 9 kíl a cítim sa skvele! Je to poznať nielen na postave, ale aj v tvári.
So stratou prebytočných kilogramov prišla aj chuť celkovo zapracovať na svojom vzhľade. Radikálne som zmenila farbu vlasov a viac dbám aj o svoj šatník. Teraz, keď som na svojej ideálnej váhe, vyskúšam aj „udržiavací“ jedálniček.
Som veľmi rada, že niečo ako PestryJidelnicek.cz existuje. Bol to pre mňa prvý stimul k zmene k lepšiemu.“

David R.

„Rozhodol som sa, že vyskúšam moju vôľu a oddanosť tým, že po dobu 12 týždňov budem dodržiavať objemový jedálniček. Chodím do posilňovne už 8 rokov, ale nikdy som si nenechal vytvoriť jedálniček presne na mieru.
Moja váha na začiatku bola 100 kg, cez brucho som mal 94 cm, cez ruku 36 cm, cez stehná 64 cm a cez hruď 110 cm. Začal som teda na sebe makať, jedálniček som za celý čas dodržiaval striktne, ako mi bol napísaný.
Väčšina ľudí sa domnieva, že posilňovňa je väčšina úspechu, ale to sa pletú.
V posilňovni to ešte len začína, ale všetko končí u správneho jedla. Jedlo je 70 % úspechu, potom
20 % posilňovňa a 10 % spánok. Toto obdobie som si veľmi užíval, bolo to niečo nové pre mňa a dosť ma to napĺňalo. Určite odporúčam pre každého niečo také podobné vyskúšať, nielen kvôli svalom, ale aj kvôli otestovaniu svojej vôle a odhodlania. Stojí to naozaj za to!“

Pestrý jedálniček na mieru sme zostavili už pre viac ako milión používateľov a môžete ho poznať aj z:


Čo všetko vďaka Plnej porcii Pestrého jedálnička získate?

Jedálniček od výživových špecialistov
Dostanete jedálniček zostavený výživovými špecialistami, a to priamo vám na mieru, podľa vašich proporcií, pohybových aktivít a podľa cieľov, ktoré si nastavíte.

Možnosť voľby preferencií
Dostanete od nás recepty na 7 dní dopredu – na všetky denné jedlá – raňajky, dopoludňajšiu desiatu, obed, olovrant, večeru, druhú večeru.

7 dní vopred
Dostanete od nás recepty na 7 dní dopredu – na všetky denné jedlá – raňajky, dopoludňajšiu desiatu, obed, olovrant, večeru, druhú večeru.

História vašich jedálničkov
Uložíme históriu jedálničkov na 30 dní – to keby vám nejaký recept veľmi zachutil.

Prehľadné štatistiky
Či a ako chudnete, prezradia štatistiky. Treba však udržiavať údaje o vašich proporciách aktuálne.

Zmena jedla počas minúty
Chcete iný recept? Na želanie vám počas chvíľky navrhneme nový. Nechutí vám to či ono? Jedným kliknutím na ikonku nám dáte vedieť, že chcete napríklad viac vašej obľúbenej suroviny. Alebo menej inej. Budeme na to myslieť pri príprave ďalších receptov pre vás.

Jedálničky v PDF alebo do tlače
Vaše jedálničky si jednoducho uložíte do PDF alebo rovno vytlačíte. Budete ich tak mať stále pri sebe.

Hromadný nákupný zoznam
Rovnako jednoducho si vytlačíte aj hromadný nákupný zoznam na celý týždeň dopredu. Suroviny vám sčítame pre všetky recepty, navyše si môžete zvoliť počet porcií. Nemusíte nič sčítať či prepočítavať, všetko je jednoduché.

Užitočné rady a tipy
Pravidelne e-mailom posielame užitočné rady, tipy a bonusové informácie, sme s vami stále v kontakte, čo vám pomôže s chudnutím vydržať. Rovnako ako tisíce iných našich klientov s nadváhou. Teraz už možno s bývalou nadváhou.

Pitný režim
Budeme za Vás strážiť, aké množstvo tekutín máte denne vypiť a prezradíme, čo všetko sa do pitného režimu počíta a čo nie. Dozviete sa, akým nápojom sa radšej vyhnúť a aké uprednostniť.

Vyberte si tiež Plnú porciu Pestrého jedálnička, ktorá vám bude vyhovovať najviac...

1 MESIAC PLNEJ
PORCIE

14.99 € Získat plnou porci
 • Jeden mesiac Plnej porcie Pestrého jedálnička.
 • Uvidíte, že už po prvých 30 dňoch sa budete cítiť oveľa lepšie, zdravšie a viac fit.
 • Pokročilé funkcie v mobilnej aplikácii
 • Navyše získate 3 darčeky:
 • E-book Šalátové vydanie
 • E-book Zdravé domáce dresingy a zálievky
 • E-book Ako sa správne stravovať pri práci na zmeny
 • Platba kartou sa automaticky obnoví po 30 dňoch, kedykoľvek ju môžete zrušiť.

2 MESIACE PLNEJ
PORCIE

29.98 € Získat plnou porci
 • Dva mesiace Plnej porcie Pestrého jedálnička.
 • Po dvoch mesiacoch sa dostavia prvé naozaj znateľné (a viditeľné) výsledky a budete sa cítiť oveľa lepšie.
 • Pokročilé funkcie v mobilnej aplikácii
 • Navyše získate 3 darčeky:
 • E-book Šalátové vydanie
 • E-book Zdravé domáce dresingy a zálievky
 • E-book Ako sa správne stravovať pri práci na zmeny
 • Platba kartou alebo bankovým prevodom, jednorázovo

3 MESIACE PLNEJ PORCIE

37.99 € Získat plnou porci
 • Plná porcia Pestrého jedálnička na celé 3 mesiace.
 • Po troch mesiacoch už bude vaše telo úplne iné, než na začiatku. Dosiahnete naozajstnej premeny.
 • Navyše získate 3 darčeky:
 • E-book Šalátové vydanie
 • E-book Zdravé domáce dresingy a zálievky
 • E-book Ako sa správne stravovať pri práci na zmeny
 • Platba kartou alebo bankovým prevodom, jednorázovo.