E-book Domáce dresingy a zálievky

Domáce dresingy a zálievky

Dresing či zálievku ku každému šalátu!

Zdravý jedálníček je plný predovšetkým zeleninových šalátov a ich možných variácií, ku ktorým neodmysliteľne patrí tiež dresing alebo zálievka. Inšpirujte sa domácimi receptami bonusového e-booku Pestrého jedálničku. Neváhajte a povzbuďte svoj metabolizmus.

Domácou zálievkou jednoducho predchádzate konzumácií nezdravých látok z predpripravených omáčok. Napríklad, keď si pripravíte skvelý svieži zeleninový šalát a pridáte do neho lyžicu majonézy. V e-booku nájdete zálievky, ktoré nie sú v rozpore s diétou ani chudnutím. Vy si tak budete istý, že obsahujú iba zdravé a čerstvé suroviny.

Domáce dresingy a zálievky
Domáce dresingy a zálievky

Vytvorte si domáci dresing či zálievku

Príprava domáceho dresingu je veľmi ľahká, preto neváhajte, vyberte si recept z e-booku a vyskúšajte ho. Výhodou vlastnej zálievky je možnosť experimentovať. Každý si môže dochutiť svoj dresing podľa vlastnej chuti alebo pridať ingredience, ktoré má najradšej.

Aj keď príprava dresingu je hotová behom minútky, dokáže premeniť obyčajný zeleninový šalát v skvelé plnohodnotné hlavné jedlo, na ktorom si pochutíte.

Nebojte sa korenia

Aj keď sa to tak nemusí zdať, dresingov existujú stovky. Zásadnou ingredienciou pre ich dochutenie je korenie. Nebojte sa pridať do zálievky či dresingu kombináciu korenia a byliniek. Experimentujte a s chuťami sa vyhrajte. Nech sa vám tie isté šaláty neprejedia!

Či už budete dochucovať sušenými alebo čerstvými bylinkami, všetky ingrediencie stoja iba zlomok ceny oproti predpripraveným tovarom. Domáca výroba dresingu je skvelý spôsob ako si dochutiť šaláty bez umelých sladidiel a konzervantov. Jednoducho vám tento spôsob umožní preniknúť do sveta naozajstných chutí a lákavých vôní.

E–book plný receptov

Čo potrebuje najlepšia zálievka a ako na to? Zálievka je skvelý spôsob dochutenia akéhokoľvek šalátu. Zabudnite na dresingy z obchodu alebo zálievky zo sáčku. E-book ponúka desiatky receptov na dresingy aj zálievky. Príprava vám zaberie len pár minút a ešte budete mať istotu, z čoho sa zálievka skladá. Z našej širokej ponuky si určite každý nájde tú pravú.

    Máte záujem o e-book?

    Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

    Mohlo by vás zajímat

    © COPYRIGHT 2024 pestrý jedálniček. ALL RIGHTS RESERVED.