E-book 55 spôsobov, ako mať viac energie

55 spôsobov ako mať viac energie

Neustále unavený…

Ste neustále unavený a pomalý? Zaujíma vás prečo to tak je? Verte či nie, existuje dokonca až 55 spôsobov ako získať viac energie a a byť produktívnejší. S prokrastináciou sa už nadobro rozlúčte. Po prečítaní tohoto e-booku vás nič zdržovať nebude.

E-book, ktorý prinesie viac energie

Autorom e-booku je americký spisovateľ, ktorý je zároveň aj zakladateľom top svetového blogu zameraného na dennú jednoduchosť našich životov. Na svoj blog každý týždeň pridáva články na tému zdravia a fitness, motivácie, šťastia a mnoho ďalšieho. Tento e-book predstavuje spojenie týchto článkov v jeden usporiadaný text.

55 spôsobov ako mať viac energie
55 spôsobov ako mať viac energie

Ako mať viac energie?

Máte pocit, že ste neustále unavený? Aj keď máte dostatok stravy, celé dni prespíte? Skúste sa zamerať na zmenu stravy a rozvrhu činností, ktoré robíte každý deň. Na začiatok sa pokúste pridať pár tipov z knihy do svojho všedného dňa a výsledky sa čoskoro dostavia.

Tipy, ktoré sú uvedené v e-booku na zvýšenie energie môžete kombinovať. Tým sa váš bežný deň stane pestrejším a vy budete mať viac energie.

Zdroje energie

Svetovo známym mýtom je predstava, že aj keď budeme tráviť veľa času prácou, budeme podávať rovnako vysoký pracovný výkon. To je však veľmi mylná predstava. Niekoľko rôznych vedeckých výzkumov dokazuje pokles pozornosti až o 25% z celkového množstva vydanej energie.

Počas dňa by sme všetci mali svoje vnútorné zdroje obnoviť:

 • fyzická,
 • emocionálna,
 • mentálna,
 • spirituálna energia.

Chýba čas na odpočinok

Stále silnejším trendom je požiadavka časového vypätia, ktoré by ideálne malo trvať až 18 hodín nepretržite. Pre takéto pracovné nasadenie sa ale vo väčšine prípadov telu bohužiaľ nedostáva to, čo k takému fungovaniu potrebuje.

Dnes sa každý prilepí ku svojej pracovnej stoličke a už nesleduje, kedy je potrebné jesť alebo piť. Nie je čas sa prejsť a ľahko sa rozhýbať. Pokiaľ na nás dopadne únava, riešime to ďalšou šálkou kávy alebo cigaretou.

Chuť do života

Keď budete mať viac energie, budete mať tiež väčšiu chuť do života! Budete sami sebou. Začnite so zmenou pokiaľ vaše telo, rodina aj zdravie sú toho schopné.

  Máte záujem o e-book?

  Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

  Mohlo by vás zajímat

  © COPYRIGHT 2024 pestrý jedálniček. ALL RIGHTS RESERVED.